KELLERMANN Džepni Set za Manikir | Crvena Futrola | L56774 MC N

1.590 RSD

 

Šifra proizvoda: Kellermann džepni set za manikir L56774 Kategorije: , ,

Kellermann Džepni set za manikir L56774 MC N – crvena futrola

Kellermann džepni set za manikir L56774 MC N savršen je za brzu i jednostavnu negu noktiju u pokretu.

Ovaj 3-odelni manikir set dolazi u crvenoj futroli od veštačke kože koja omogućava sigurno čuvanje instrumenata i lako nošenje.

Futrola je dizajnirana za pričvršćivanje za kaiš, što ovaj set čini posebno praktičnim za svakodnevnu upotrebu, putovanja ili aktivnosti van kuće. Set sadrži osnovne alate za negu noktiju: turpiju, makaze i pincetu.

Instrumenti su izrađeni od kvalitetnog niklovanog čelika, koji pruža dugotrajnost, otpornost na habanje i preciznost pri korišćenju. Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, Kellermann L56774 MC N manikir set lako staje u džep ili torbu.


Karakteristike proizvoda

  • 3-odelni set za manikir

  • Futrola od veštačke kože

  • Pričvršćivanje za kaiš

  • Sadrži: turpiju, makaze i pincetu

  • Materijal alata: niklovani čelik

  • Boja futrole: crvena

  • Kompaktna džepna veličina – idealno za putovanja


O brendu

Nemačka kompanija Kellermann (Kellermann Three Swords) već više od 90 godina razvija inovativne i visokokvalitetne proizvode za manikir, pedikir i prateću opremu, poznate po preciznosti, pouzdanosti i dugotrajnosti.


Pogledajte i ostale Kellermann proizvode iz naše raznovrsne ponude.

Možda će vam se svideti …